Vítejte na informačních stránkách oddílu stolního tenisu SK-Svinov

Vítáme Vás na stránkách našeho oddílu. 

Od 8.9.2014 nás najdete na nové adrese: ZŠ Svinov Bílovecká 10, Ostrava - Svinov.

Vchod do tělocvičny je z boku školy u autobusové zastávky Svinov - škola

 

TRÉNINKY 2016 - 2017

LETNÍ OBDOBÍ 05. září 2016 - 24. října 2016

PONDĚLÍ: 14:30 - 16:00 kroužek začátečníci 16:00 - 17:30 kroužek pokročilí

STŘEDA: 14:30 - 18:00 kroužek pokročilí (dospělí)

ČTVRTEK: 14:30 - 16:00 kroužek začátečníci 16:00 - 17:30 kroužek pokročilí (dospělí)

 

ZIMNÍ OBDOBÍ 31. října 2016 - 31. března 2017

PONDĚLÍ: 14:30 - 16:00 kroužek začátečníci

STŘEDA: 14:30 - 18:00 kroužek pokročilí (dospělí)

ČTVRTEK: 14:30 - 16:00 kroužek začátečníci 16:00 - 17:30 kroužek pokročilí (dospělí)

 

LETNÍ OBDOBÍ 03.duben - 22. červen 2016

PONDĚLÍ: 14:30 - 16:00 kroužek začátečníci 16:00 - 17:30 kroužek pokročilí

STŘEDA: 14:30 - 18:00 kroužek pokročilí (dospělí)

ČTVRTEK: 14:30 - 16:00 kroužek začátečníci 16:00 - 17:30 kroužek pokročilí (dospělí)

 

 

DOMÁCÍ UTKÁNÍ

DIVIZE
29.10. 2016 17:00 Klimkovice
12.11. 2016 17:00 Odry
13.11.2016 10:00 Frenštát
28.01.2017 17:00 Kateřinky
29.01.2017 10:00 Bolatice
11.03.2017 17:00 Frýdlant
12.03.2017 10:00 Orlová
25.03.2017 17:00 Vratimov
26.03.2017 10:00 Ostrava KST
 
KRAJSKÁ SOUŤEŽ
29.10.2016 17:00 Radvanice
12.11.2016 17:00 Bolatice
13.11.2016 10:00 Kateřinky
28.01.2017 17:00 Chvalíkovice
29.01.2017 10:00 Odry
11.03.2017 17:00 Orlová
12.03.2017 10:00 Opava
25.03.2017 17:00 Stará Bělá
26.03.2017 10:00 Nová Bělá
 
MěP 1. SK - SVINOV C
18.10.2016 18:30 Ostrava KST
22.11.2016 18:30 Hrabůvka
06.12.2016 18:30 Stará Bělá
24.01.2017 18:30 Mar. Hory
07.02.2017 18:30 Klimkovice
21.02.2017 18:30 Vřesina
14.03.2017 Radvanice
28.03.2017 18:30 Vratimov
18.04.2017 18:30 VŠB
 
MěP 2. SK - SVINOV D
11.10. 2016 18:30 Radvanice
15.11. 2016 18:30 Don Bosco
29.11.2016 18:30 Hrabůvka
17.01.2017 18:30 Proskovice
31.01.2017 18:30 Mar. Hory
14.02.2017 18:30 Horní Lhota
28.02.2017 18:30 Polanka
21.03.2017 18:30 Vřesina
04.04.2017 18:30 Výškovice
 
MěP 3. SK - SVINOV E
17.10.2016 17:30 Rychvald
07.11.2016 17:30 Hrabůvka
21.11.2016 17:30 Vratimov
05.12.2016 17:30 Krásné Pole
06.02.2017 17:30 Klimkovice
20.02.2017 17:30 Třebovice
13.03.2017 17:30 Polanka
27.03.2017 17:30 Vřesina
17.04.2017 17:30 Bezruč
 
MěP 4. SK - SVINOV F
12.10.2016 18:30 Vřesina
02.11.2016 18:30 Výškovice
16.11.2016 18:30 Stará Bělá
30.11.2016 18:30 SDDM
14.12.2016 18:30 Horní Lhota
18.01.2017 18:30 Hrabůvka
01.02.2017 18:30 Ostrava KST
15.02.2017 18:30 Přívoz
01.03.2017 18:30 Hrabůvka
22.03.2017 18:30 Vratimov
05.04.2017 18:30 Krásné Pole
 
MěP 5. SK - SVINOV G
19.10.2016 18:00 Mar. Hory
09.11.2016 18:00 Horní Lhota
23.11.2016 18:00 Proskovice
07.12.2016 18:00 Krásné Pole
25.01.2017 18:00 Radvanice
08.02.2017 18:00 Krásné Pole
22.02.2017 18:00 Hrabůvka
15.03.2017 18:00 Don Bosco
29.03.2017 18:00 Vřesina
19.04.2017 18:00 Rychvald