Čím blíže je konec sezony, tím více jsou utkání důležitější.

09.02.2024 18:35

Čím blíže je konec sezony, tím více jsou jednotlivá utkání důležitější. Pomalu, ale jistě dochází v jednotlivých soutěžích na lámání chleba. "Béčko" stále bojuje o postup a "céčko" o udržení.

Naši ženskou složku čekalo jediné utkání a to proti "céčku" Moravského Krumlova. Naše ženy jely na toto utkání jako velký favorit, což také potvrdily. Vyhrály 8:2 i díky bezchybného výkonu Lenky Bezděčíkové, která neztratila jediný set.

Chlapi z A-týmu se o uplynulém víkendu vydali na půdu soupeřů se kterými v první polovině sezony velmi smolně remizovali. V sobotu se vydali do Kopřivnice, která má ve svých řadách velmi silné hráče - Jana Holáně a Michala Masnicu, po velmi srdnatém výkonu naši chlapi prohráli 4:10. V neděli se podařila prohra ze soboty napravit, když "áčko" vyhrálo 10:3 v Novém Jičíně.

Po prohře s Hrabůvkou si chtělo "béčko" zlepšit náladu tím, že si připíše další dvě výhry. Hned na úvod je čekal velmi nevyzpytatelný soupeř z Chvalíkovic, kterého naši chlapi porazili 10:6. V neděli dokončili víkendový úkol a zvítězili 10:3 nad Bílovcem.

C-tým odehrál jeden z nejdůležitějších víkendů této sezony. V sobotu chlapi prohráli s Třincem 7:10. Druhý den čekalo naše "céčko" souboj s Bohumínem, který se také pohybuje v dolních vodách a bojuje o udržení. Po vyrovnaném souboji vyšlo vítězně naše "céčko".

Hráčem víkendu se stává Tomáš Lysek, který zvládl tíhu okamžiku a podržel své družstvo. Doufáme, že mu momentální forma vydrží co nejdéle.

Hráč víkendu: Tomáš Lysek (Ks. II. "B": 7/1, čtyřhry 1/1)

"Béčko" předehrávalo ve čtvrtek 8.2. utkání s Děhylovem, které bohužel nedopadlo úplně podle našich představ. Kluci po velkém boji prohráli toto utkání 10:7, ale i přes to bude svinovské "béčko" vévodit tabulce krajské soutěže druhé třídy.

2. LŽ. "C": TT Moravský Krumlov "C" 2 :8 SK-SVINOV

DIMU: ASK Tatra Kopřivnice 10:4 SK-SVINOV "A"

DIMU: KST Nový Jičín "C" 3:10 SK-SVINOV "A"

Ks. II. "A": TJ Sokol Chvalíkovice 6:10 SK-SVINOV "B"