Hutě, festivaly, beach volejbal a teď stolní tenis

05.01.2024 15:41

Každý nový rok přináší mnoho nového, nám přinesl novou halu v Dolní oblasti Vítkovic. Hned v úterý 2.1. se už v této hale uskutečnil první trénink.

 

Dolní oblast Vítkovic je bývalý areál hutě nesoucí název Vítkovické železárny. Momentálně je Dolní oblast využívána pro historicky-kulturní turistiku. V DOV se nachází Velký a Malý svět techniky, Bolt Tower, nebo také hudební klub Heligonka od Jaroslava Nohavici.

 

V areálu se pořádají i významné hudební festivaly, jako jsou Colours of Ostrava, nebo Beats for Love. Od roku 2018 si své místo v DOV začal nacházet i sport a to konkrétně beach volleyball, který pořádá mezinárodní turnaj přímo v tomto krásném industriálním areálu.

 

Své místo si v tomto areálu našel i stolní tenis a to v budově, která se jmenuje BrickHouse. Společně s TTC Ostravou jsme se přesunuli z Černé Louky právě do tohoto krásného areálu. Samozřejmě je ještě potřeba dořešit lepší osvětlení, zatemnění oken, ale rozhodně tato hala má potenciál k tomu, aby se zde hrál krásný a úspěšný stolní tenis.

 

 

Zpět

Kontakt

SK - SVINOV z.s.
Václava Jiřikovského 165/23
Ostrava - Dubina
70030
---------------------------------------------
NOVÉ ČÍSLO ÚČTU
FIO BANKA
č.ú. 2602331121/2010
IČ: 26596539


Předseda oddílu
Miroslav Henžel
+420 724 049 092
henzel.miroslav@seznam.cz

© 2023 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode