Krajské a ligové družstva se poprvé představily v nové hale

05.03.2024 08:04

První domácí utkání v nové hale odehrály naše krajské družstva společně s ligou žen. Tento víkend byl velice důležitý pro většinu našich družstev a byl skoro bez jediné chyby.

Ženská složka si v raním utkání poradila s Břeclaví, když výhru dirigovala Lenka Bezděčíková. V druhém utkání se holky utkaly s vedoucím týmem z Hodonína. Po velké bitvě zvítězil Hodonín 6:4. Velice dobrý výkon předvedla Marie Chovancová, i přes to, že se s Hodonínem zranila.

Divizní družstvo v sobotu odehrálo utkání s Porubou se kterou nakonec remizovalo. Byla to už šestá remíza v letošní sezóně. V neděli přijela do domácí haly Opava v oslabené sestavě. Naše "áčko" zvítězilo 10:0.

B-tým si v uplynulém víkendu připsalo další dvě výhry, konkrétně 10:0 nad nevyzpytatelnou Hatí a 10:2 nad VŠB, tím pádem si stále drží první příčku před Hrabůvkou. V posledním hracím víkendu čeká naše kluky důležitý a těžký souboj v Bolaticích a Bobrovníkách.

Dvě nesmírně důležité výhry si o víkendu připsalo i naše "céčko". V sobotu zvítězilo nad oslabeným Brušperkem. V nedělním boji s konkurentem o udržení, Hrabůvkou "B", zvítězilo naše "céčko" 10:5. Pokud TJ Ostrava KST dokáže udržet 3. ligu, tak je naše "céčko" zachráněné. Pokud Ostrava KST spadne do divize, tak čeká "céčko" přinejhorším baráž.

Hráčem víkendu jsme tentokrát zvolili Jakuba Michalčíka, který vedl své družstvo k dvěma důležitým výhrám.

Hráč víkendu: Jakub Michalčík (Ks. II. "B" 5/0, čtyřhry 2/0)

2. LŽ. "C": SK-SVINOV 8:2 MSK Břeclav "B"

2. LŽ. "C": SK-SVINOV 4:6 SKST PLUS Hodonín "C"

DIMU: TTC Ostrava-Poruba 9:9 SK-SVINOV "A"